CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Challenge pro Šmoulu....


téma založeno uživatelem endomame - 3.2.2016, 11:35 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 5 Eldenroot 3 endomame 13 LukyBil 1 Mato 1 šmoula 7
#1
Jé a na co je to dobrý kromě toho, že to rozedře strany karet? Smutný

   V průvanu také nehraju, tak na co držáček? Usměvavý




                               Smutný ?
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#2
No a jak budete s rámečkem řešit velké karty?

 Třeba Německé hrady, nebo Kolo osudu... Smutný

 A co třeba Půlky?

  Rámeček je sice fajn, ale zdá se že nebude moc variabilní na všechny karty.... Smutný Smutný Smutný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
(4.2.2016, 15:10)endomame Napsal(a):
(4.2.2016, 11:28)Chmura Napsal(a): No a jak budete s rámečkem řešit velké karty?

 Třeba Německé hrady, nebo Kolo osudu... Smutný

 A co třeba Půlky?

  Rámeček je sice fajn, ale zdá se že nebude moc variabilní na všechny karty.... Smutný Smutný Smutný

Pulky tak das do jednoho ramecku pro kartu, kolo osudu....no tam kde bude nedas tenhle dilek.....a s Nemeckyma hradama ani tim vsim co jsk jmenoval tu doma nemam moc s kym hrat....nehledej stale nedostatky, me se to libi, smoulovi ocividne taky Usměvavý

 Dobrá máte pěkné rámečky! Usměvavý  No někdo musý být "REJPAL"! Mrknutí Nic ve zlém kluci! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   endomame
Odpovědět
#4
(4.2.2016, 15:21)endomame Napsal(a):
(4.2.2016, 10:28)šmoula Napsal(a): jak to myslíš z té pryskyřice ? nevím jak se to vyrábí :-\

No udělám si ze speciálního dvousložkového silikonu formu a tu vyleju epoxidovou pryskyřicí.....

 Tady "rejpal" Usměvavý meplové a jiné figurky budou perfektní, ale větší a zároveň tenké věci budou křehké!
 Rámečky bych z epoxidu nedělal budou praskat! Na to je lepší plast - vytisknutí na 3D tiskárně je ideální.

 Ale to asi víš, když s tím děláš. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
Jasně ŠMOULA je náš!

- Myslím, že všichni jsou moc rádi za tvoji pomoc a ochotu vydábět roztodivné "PODIVNOSTI" do a na Carcassone! Usměvavý Usměvavý Usměvavý

-Vždyť i já si občas přihřeju "polívčičku"! Podobně to bylo i s kosičkou pro "meplíka Smtičku" neviděl jsem to moc reálně, ale šmoula vše zvládl na jedničku a tak díky němu máme další "exotickou" figurku do Carcassonne!

 ODKAZ:  

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Ještě jednou DÍKY ŠMOULO! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)