Jé a na co je to dobrý kromě toho, že to rozedře strany karet?
V průvanu také nehraju, tak na co držáček?
?
V průvanu také nehraju, tak na co držáček?
?
Chmura
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
Jé a na co je to dobrý kromě toho, že to rozedře strany karet?
V průvanu také nehraju, tak na co držáček? ?
Chmura
4.2.2016, 11:28
No a jak budete s rámečkem řešit velké karty?
Třeba Německé hrady, nebo Kolo osudu... A co třeba Půlky? Rámeček je sice fajn, ale zdá se že nebude moc variabilní na všechny karty....
Chmura
4.2.2016, 15:18
(4.2.2016, 15:10)endomame Napsal(a):(4.2.2016, 11:28)Chmura Napsal(a): No a jak budete s rámečkem řešit velké karty? Dobrá máte pěkné rámečky! No někdo musý být "REJPAL"! Nic ve zlém kluci!
Chmura
(4.2.2016, 15:21)endomame Napsal(a):(4.2.2016, 10:28)šmoula Napsal(a): jak to myslíš z té pryskyřice ? nevím jak se to vyrábí :-\ Tady "rejpal" meplové a jiné figurky budou perfektní, ale větší a zároveň tenké věci budou křehké! Rámečky bych z epoxidu nedělal budou praskat! Na to je lepší plast - vytisknutí na 3D tiskárně je ideální. Ale to asi víš, když s tím děláš.
Chmura
11.2.2016, 12:59
Jasně ŠMOULA je náš!
- Myslím, že všichni jsou moc rádi za tvoji pomoc a ochotu vydábět roztodivné "PODIVNOSTI" do a na Carcassone! -Vždyť i já si občas přihřeju "polívčičku"! Podobně to bylo i s kosičkou pro "meplíka Smtičku" neviděl jsem to moc reálně, ale šmoula vše zvládl na jedničku a tak díky němu máme další "exotickou" figurku do Carcassonne! ODKAZ: [Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.] Ještě jednou DÍKY ŠMOULO!
Chmura
|
|
|