CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Challenge pro Šmoulu....


téma založeno uživatelem endomame - 3.2.2016, 11:35 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 5 Eldenroot 3 endomame 13 LukyBil 1 Mato 1 šmoula 7
#1
Tady jsem naše podložku ve 3D o které uvažuji, chtěl jsem ji vyrábět a vymýšlet, ale...[Obrázek: cvbDQPm.jpg]


.....Šmoulo - co říkáš, zvládneš nějaký dva nebo tři prototypy?

tady link 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



a další picture

[Obrázek: vKNSTaQ.jpg]
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Eldenroot
#2
(3.2.2016, 12:34)Eldenroot Napsal(a): To bude pekelně drahé na výrobu... kolik to tak může vážit a kolik jich bude potřeba?

No moc ne kdyz jsou to jen hrany.....no 72 karet zaklad /9 karet na platicko.....ze by 8, ale rekneme 16 na nepravidelny tvar....no prave aby udelal jeden a pak by se dalo vymyslet kolik....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#3
No obcas je nekdo jelito a drcne do toho.....a mimo to to vypada hezky uhledne
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#4
(3.2.2016, 13:44)Eldenroot Napsal(a): Jak vyřešíš, když se bude herní plán rozrůstat jinak než to máš naplánováno držáčkem? Nikdy se nám nepovedlo, aby se udržel aspoň +- pravidelný tvar, vždy to šlo do extrémů.

Nehledě na to, že těch kartiček, pokud počítáš i rozšíření, bude daleko více... aspoň 200 míst budeš potřebovat

já bych si je nechal udělat samozřejmě dost, ale třeba i 2x2 nebo 1x3 .... tahle myslenka se mi libi
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#5
(3.2.2016, 22:59)šmoula Napsal(a): az budu u pc, tak nacenim kazdopadne zajimavy

Tak ten "model" co uváděl endomame má cca 7gramů a myslím, že se bude i dobře tisknout - je to "placka" - každopádně zkusím a dám vedět fotkou Mrknutí

7g......to znamena na cenu 7x5kč nebo kolik to mas za gram? no udelej dva ks na zkousku spoju.....ja Ti to zaplatim a zkusim, jestli by to neslo vyrabet z pryskyrice litim do silikonov formy
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#6
(4.2.2016, 10:08)šmoula Napsal(a): tady posílám první foto (zatím 1ks), víc jsem už včera večer nestihl :-\ ...dneska večer dodám spojené 2ks :Usměvavý uvidíme jestli to bude sedět Usměvavý
cenu bych viděl tak na 25,- Kč - dělá se to dobře Usměvavý

masakr jsi rychlík........no takže jak to bude sedět jsem zvedav.....no kdyztak jak jsem rikal, pak Ti jich vyrobim z pryskyrice hafo a 50,- mas u me jistych tak jako tak....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#7
(4.2.2016, 11:28)Chmura Napsal(a): No a jak budete s rámečkem řešit velké karty?

 Třeba Německé hrady, nebo Kolo osudu... Smutný

 A co třeba Půlky?

  Rámeček je sice fajn, ale zdá se že nebude moc variabilní na všechny karty.... Smutný Smutný Smutný

Pulky tak das do jednoho ramecku pro kartu, kolo osudu....no tam kde bude nedas tenhle dilek.....a s Nemeckyma hradama ani tim vsim co jsk jmenoval tu doma nemam moc s kym hrat....nehledej stale nedostatky, me se to libi, smoulovi ocividne taky Usměvavý
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#8
(4.2.2016, 10:28)šmoula Napsal(a): jak to myslíš z té pryskyřice ? nevím jak se to vyrábí :-\

No udělám si ze speciálního dvousložkového silikonu formu a tu vyleju epoxidovou pryskyřicí.....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#9
(4.2.2016, 15:29)Chmura Napsal(a):
(4.2.2016, 15:21)endomame Napsal(a):
(4.2.2016, 10:28)šmoula Napsal(a): jak to myslíš z té pryskyřice ? nevím jak se to vyrábí :-\

No udělám si ze speciálního dvousložkového silikonu formu a tu vyleju epoxidovou pryskyřicí.....

 Tady "rejpal" Usměvavý meplové a jiné figurky budou perfektní, ale větší a zároveň tenké věci budou křehké!
 Rámečky bych z epoxidu nedělal budou praskat! Na to je lepší plast - vytisknutí na 3D tiskárně je ideální.

 Ale to asi víš, když s tím děláš. Mrknutí
no epoxid jako takovy jo, ale tahle pryskyrice je neco jineho......hele zkusim a uvidim
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#10
(9.2.2016, 1:14)šmoula Napsal(a): Úplně jsem na vás s tímto zapoměl Smutný
jinak teda "plato" na kartičky plus mínus štymuje, jen tomu chce občas trochu pomoct Usměvavý

Tyjo....prima.... tak si rekni penize a ucet, poslu a zkusim to udelat z ty pryskyrice....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)