510 Příspěvky: Poděkování obdrženo:279 MeeplePointy: 5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
3.2.2016, 11:35
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 3.2.2016, 11:36 uživatelem endomame.)
Tady jsem naše podložku ve 3D o které uvažuji, chtěl jsem ji vyrábět a vymýšlet, ale...
.....Šmoulo - co říkáš, zvládneš nějaký dva nebo tři prototypy?
tady link
[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]
a další picture
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
510 Příspěvky: Poděkování obdrženo:279 MeeplePointy: 5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(3.2.2016, 12:34)Eldenroot Napsal(a): To bude pekelně drahé na výrobu... kolik to tak může vážit a kolik jich bude potřeba?
No moc ne kdyz jsou to jen hrany.....no 72 karet zaklad /9 karet na platicko.....ze by 8, ale rekneme 16 na nepravidelny tvar....no prave aby udelal jeden a pak by se dalo vymyslet kolik....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
510 Příspěvky: Poděkování obdrženo:279 MeeplePointy: 5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
No obcas je nekdo jelito a drcne do toho.....a mimo to to vypada hezky uhledne
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
510 Příspěvky: Poděkování obdrženo:279 MeeplePointy: 5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(3.2.2016, 13:44)Eldenroot Napsal(a): Jak vyřešíš, když se bude herní plán rozrůstat jinak než to máš naplánováno držáčkem? Nikdy se nám nepovedlo, aby se udržel aspoň +- pravidelný tvar, vždy to šlo do extrémů.
Nehledě na to, že těch kartiček, pokud počítáš i rozšíření, bude daleko více... aspoň 200 míst budeš potřebovat
já bych si je nechal udělat samozřejmě dost, ale třeba i 2x2 nebo 1x3 .... tahle myslenka se mi libi
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
510 Příspěvky: Poděkování obdrženo:279 MeeplePointy: 5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(3.2.2016, 22:59)šmoula Napsal(a): az budu u pc, tak nacenim kazdopadne zajimavy
Tak ten "model" co uváděl endomame má cca 7gramů a myslím, že se bude i dobře tisknout - je to "placka" - každopádně zkusím a dám vedět fotkou 
7g......to znamena na cenu 7x5kč nebo kolik to mas za gram? no udelej dva ks na zkousku spoju.....ja Ti to zaplatim a zkusim, jestli by to neslo vyrabet z pryskyrice litim do silikonov formy
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
510 Příspěvky: Poděkování obdrženo:279 MeeplePointy: 5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
510 Příspěvky: Poděkování obdrženo:279 MeeplePointy: 5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
510 Příspěvky: Poděkování obdrženo:279 MeeplePointy: 5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(4.2.2016, 10:28)šmoula Napsal(a): jak to myslíš z té pryskyřice ? nevím jak se to vyrábí :-\
No udělám si ze speciálního dvousložkového silikonu formu a tu vyleju epoxidovou pryskyřicí.....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
510 Příspěvky: Poděkování obdrženo:279 MeeplePointy: 5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(4.2.2016, 15:29)Chmura Napsal(a): (4.2.2016, 15:21)endomame Napsal(a): (4.2.2016, 10:28)šmoula Napsal(a): jak to myslíš z té pryskyřice ? nevím jak se to vyrábí :-\
No udělám si ze speciálního dvousložkového silikonu formu a tu vyleju epoxidovou pryskyřicí.....
Tady "rejpal" meplové a jiné figurky budou perfektní, ale větší a zároveň tenké věci budou křehké!
Rámečky bych z epoxidu nedělal budou praskat! Na to je lepší plast - vytisknutí na 3D tiskárně je ideální.
Ale to asi víš, když s tím děláš.  no epoxid jako takovy jo, ale tahle pryskyrice je neco jineho......hele zkusim a uvidim
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
510 Příspěvky: Poděkování obdrženo:279 MeeplePointy: 5/2014 Registrace:
Praha (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(9.2.2016, 1:14)šmoula Napsal(a): Úplně jsem na vás s tímto zapoměl 
jinak teda "plato" na kartičky plus mínus štymuje, jen tomu chce občas trochu pomoct 
Tyjo....prima.... tak si rekni penize a ucet, poslu a zkusim to udelat z ty pryskyrice....
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
|