CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Challenge pro Šmoulu....


téma založeno uživatelem endomame - 3.2.2016, 11:35 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 5 Eldenroot 3 endomame 13 LukyBil 1 Mato 1 šmoula 7
#1
az budu u pc, tak nacenim kazdopadne zajimavy

Tak ten "model" co uváděl endomame má cca 7gramů a myslím, že se bude i dobře tisknout - je to "placka" - každopádně zkusím a dám vedět fotkou Mrknutí
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#2
tady posílám první foto (zatím 1ks), víc jsem už včera večer nestihl :-\ ...dneska večer dodám spojené 2ks :Usměvavý uvidíme jestli to bude sedět Usměvavý
cenu bych viděl tak na 25,- Kč - dělá se to dobře Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#3
jak to myslíš z té pryskyřice ? nevím jak se to vyrábí :-\
Odpovědět
#4
Úplně jsem na vás s tímto zapoměl Smutný
jinak teda "plato" na kartičky plus mínus štymuje, jen tomu chce občas trochu pomoct Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
       
Odpovědět
#5
Tady ještě přidávám jak vypadá "mřížka" po přidání kartiček krajiny...

Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#6
(10.2.2016, 23:06)LukyBil Napsal(a): Vážím si tvojí práce, ale tenhle konkrétní prvek mi připadá nesmyslný a drahý a výrobu... Smutný

Více méně s tebou souhlasím Usměvavý
Jen jsem to tu dával, páč to tu po mě lidi chtěli Mrknutí
není to můj výmysl Mrknutí
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#7
(4.2.2016, 10:11)endomame Napsal(a):
(4.2.2016, 10:08)šmoula Napsal(a): tady posílám první foto (zatím 1ks), víc jsem už včera večer nestihl :-\ ...dneska večer dodám spojené 2ks :Usměvavý uvidíme jestli to bude sedět Usměvavý
cenu bych viděl tak na 25,- Kč - dělá se to dobře Usměvavý

masakr jsi rychlík........no takže jak to bude sedět jsem zvedav.....no kdyztak jak jsem rikal, pak Ti jich vyrobim z pryskyrice hafo a 50,- mas u me jistych tak jako tak....

(11.2.2016, 11:20)endomame Napsal(a):
(10.2.2016, 23:20)šmoula Napsal(a):
(10.2.2016, 23:06)LukyBil Napsal(a): Vážím si tvojí práce, ale tenhle konkrétní prvek mi připadá nesmyslný a drahý a výrobu... Smutný

Více méně s tebou souhlasím Usměvavý
Jen jsem to tu dával, páč to tu po mě lidi chtěli Mrknutí
není to můj výmysl Mrknutí

Já vím, je to celé můj výmysl, ale zatím nevlastním 3D tiskárnu.....a proto to řeším takhle.

@LukyBil potřebuji ,,kopyto" pro výrobu formy a proto to celé, pak propočtu náklady na výrobu mou technikou, vzhledem k ceně pryskyřice a spotřebovaném množství na 1ks to bude přijatelnější

Však vpohodě Usměvavý
rád pomůžu s čímkoliv i když to bude pro mě ne moc užitečné - určité rozšíření moc nemusím, ale taky vám s tím pomůžu Usměvavý
je to dobrá zkušenost Usměvavý
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)