Nepřihlášený uživateli, vítej na našem fóru! Pro zpřístupnění všech funkcí, stahování obsahu a přístupu do sekce "Ke stažení" se prosím PŘIHLAŠ nebo ZAREGISTRUJ.
Vítejte návštevníku! Registrovat se
Přihlásit/registrovat se přes:
az budu u pc, tak nacenim kazdopadne zajimavy
Tak ten "model" co uváděl endomame má cca 7gramů a myslím, že se bude i dobře tisknout - je to "placka" - každopádně zkusím a dám vedět fotkou
tady posílám první foto (zatím 1ks), víc jsem už včera večer nestihl :-\ ...dneska večer dodám spojené 2ks : uvidíme jestli to bude sedět
cenu bych viděl tak na 25,- Kč - dělá se to dobře
(4.2.2016, 10:08)šmoula Napsal(a): tady posílám první foto (zatím 1ks), víc jsem už včera večer nestihl :-\ ...dneska večer dodám spojené 2ks : uvidíme jestli to bude sedět
cenu bych viděl tak na 25,- Kč - dělá se to dobře
masakr jsi rychlík........no takže jak to bude sedět jsem zvedav.....no kdyztak jak jsem rikal, pak Ti jich vyrobim z pryskyrice hafo a 50,- mas u me jistych tak jako tak....
(11.2.2016, 11:20)endomame Napsal(a):
(10.2.2016, 23:20)šmoula Napsal(a):
(10.2.2016, 23:06)LukyBil Napsal(a): Vážím si tvojí práce, ale tenhle konkrétní prvek mi připadá nesmyslný a drahý a výrobu...
Více méně s tebou souhlasím
Jen jsem to tu dával, páč to tu po mě lidi chtěli
není to můj výmysl
Já vím, je to celé můj výmysl, ale zatím nevlastním 3D tiskárnu.....a proto to řeším takhle.
@LukyBil potřebuji ,,kopyto" pro výrobu formy a proto to celé, pak propočtu náklady na výrobu mou technikou, vzhledem k ceně pryskyřice a spotřebovaném množství na 1ks to bude přijatelnější
Však vpohodě
rád pomůžu s čímkoliv i když to bude pro mě ne moc užitečné - určité rozšíření moc nemusím, ale taky vám s tím pomůžu
je to dobrá zkušenost