CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Kufr na Carcassonne


téma založeno uživatelem Eldenroot - 3.3.2014, 20:10 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Eldenroot 21 endomame 5 Krispe157 1 LukyBil 1 ZH6 11 Zuzana Dolínková 21
#1
(4.3.2014, 8:36)Eldenroot Napsal(a): Hlavně jsem rád že se mi tam vleze úplně vše z kartiček---je jich opravdu hodně a takhle jsem to neměl kam dát. Do týdne budu mít i ušité pytlíky pro figurky z látky ve stejném stylu jako je u Školy

Mohla bych se zeptat, kde se dají ty pytlíčky sehnat?

Jinak také pracuji na kufru, až ho budu mít, tak se pochlubím Usměvavý
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#2
(18.8.2014, 20:06)Eldenroot Napsal(a): Jeden pytlik jsem si koupil z aukra s rozsirenim Skola. Podle neho jsem si nechal usit dalsi

Jj, díky za tip, už jsem na to koukala, ale zas bych musela koupit min. 6 rozšíření školy s různými barvami Usměvavý
Nicméně mi dneska svitlo a vyřešila jsem to tak, že jsem koupila malé svazovací lněné pytlíčky 8x8 cm, k tomu nažehlovací látky v různých, ale jednotných barvách, udělala jsem si šablonu meepleho a pak vystřihnu z látek a poté nažehlím na pytlíčky, tak jsem zvědavá, jestli to bude držet Usměvavý Objednala jsem to teprve dnes, tak čekám, až mi to dorazí Myslí si svoje
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#3
(22.9.2014, 21:39)ZH6 Napsal(a): No já bych se do toho už fakt rád pustil, ale bohužel nemám možnost nějak pracovat se dřevem atd.
Ale moc se mi libí jak to máš udělané Ty. Jak si to dělal?

OT: Btw. dneska jsem v Německu prolezl nějaké hračkářství a to i docela velký, s cílem, že zde najdu nějaké rozšíření, které v Čechách nemáme, ale bohužel se mi to nepodařilo... Nerozhodnutý
Asi budu objednávat :) z Hans im Glück. Máš s tím nějaké zkušenosti?

Ahoj všichni, 
zítra sem hodím foto mého řešení skladování Usměvavý

Zrovna dnes mi přišel balíček z Cundco.de (Hans im Gluck).
Doporučuji jen pokud si to necháš poslat do Německa (já si to nechávám posílat na poštu do Žitavy v Německu.)
Po mě chtěli jinak cca 23 Euro dopravu
Tohle mi předtím poslali: 
Shipping costs to foreign countries

Bestellsumme
Versandkosten weltweit
 
0-10,00 EUR
3,95 EUR
10,01-35,00 EUR 
Österreich, Niederlande und Belgien: 9,50 EUR
 Alle anderen Länder: 23,50 EUR
 Shipping cost to all other countries: 23.50 EUR.
Ab 35,01 EUR
Österreich, Niederlande und Belgien: 9,50 EUR
 Alle anderen Länder: 23,50 EUR
 Shipping cost to all other countries: 23.50 EUR.



A v rámci Německa je to takto: Within germany 0-10 Euro are 1,95 delivery costs, 10-35 Euro are 4,90 Euro delivery costs and orders for 35 Euro and more are free of delivery costs.


Takže takhle Usměvavý
Jinak mi chybí Crop Circles 1 a La Porxada a budu to mít komplet Usměvavý Zítra to sem zkusím hodit Usměvavý
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#4
(22.9.2014, 22:36)ZH6 Napsal(a): A to v Žitavě někoho znáš (případně tam bydlíš), nebo si to necháváš poslat vyloženě na poštu?

Přímo na pobočku pošty - pobočka Ziegelstrasse 26. Je pravda, že odtamtud bydlím asi 20 km, tak to jde. Jen je NUTNÉ, aby na balíček napsali "Post filiale - " a za to název ulice. Jinak se může stát, že to vrátí zpět.

+ teda ještě platba přes PayPal - známe naše bankovnictví  Nerozhodnutý Běžně za převod do Německa 280 Kč (10 Eur) - je to děs - ale PayPal je zdarma (maximálně nějaký poplatek 10 Kč apod.), takže luxus Usměvavý

Pokud nebydlíš nějak daleko od hranic z Německem, tak neváhej.
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#5
(22.9.2014, 23:14)Eldenroot Napsal(a): Ja teda nevim, ale posta do cr z avizovaneho obchodu mi na jare prisla za par euro. Me chybi taky pouze corn circles 1, tunely a katari 1. Jinak vse vcetne oslavy a rozsireni co vyslo v usa mam :)

Jj, tak jsi měl kliku  Stydlín
Ale jak jsem zkopírovala ze svého e-mailu, což mi přišlo přímo od Cundco (pokud avizovaným obchodem myslíš tento), tak poštovné mají děsně drahé  Nerozhodnutý 
Ale v rámci německa nějakých 35 - 40  Kč (v přepočtu  :) )
Pošli e-mail, přepošlu Ti to, jestli chceš.
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#6
(22.9.2014, 23:19)Zuzana Dolínková Napsal(a):
(22.9.2014, 23:14)Eldenroot Napsal(a): Ja teda nevim, ale posta do cr z avizovaneho obchodu mi na jare prisla za par euro. Me chybi taky pouze corn circles 1, tunely a katari 1. Jinak vse vcetne oslavy a rozsireni co vyslo v usa mam :)

Jinak to máš skoro komplet  :)
Mě, jak jsem psala, chybí jen Crop circles 1 a La Porxada. Ta je na Aukru za 89 Kč s tím, že si to prodejce vytisknul na origoš prázdné "destičky", Crop Circles 1 je součástí Big boxu (tuším 2) asi za 35 Euro, tak přemýšlím, že to koupím, vyjmu Circles a zbytek zase nevyloupané prodám  :D
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#7
(23.9.2014, 8:25)Eldenroot Napsal(a): Já si nejsem jistý zda to nejsou náhodou crop circles 2, ale teď vážně nevím. LaPorxada mám z Aukra a není to poznat že to je neofiko, ba naopak to vypadá líp než origo karta.

Nevíte co se stalo s Katary 1? Pepa to tu nabízel, že to vydá stejně jako tu LaPorxada a zatím ticho po pěšině...

Crop Circles číslo 2 - v každém z šesti mini rozšíření byla 1 kartička, bere se to jako sedmé minirozšíření. Samostatně se nikde koupit nedá.

Crop Circles číslo 1 - je např. zde v Big Boxu, jak jsem psala, je to č. 4 - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Někde jsem i viděla, že to mají skladem, ale moc se mi do toho nechce. Taktéž není samostatně prodejné. Jen zcela výjimečně to někdo nabízí na ebay a tak, takže to hlídám jak šílená  :) Ale cena je vždy monstózní. 
Každopádně se jedná o dvě rozlišné sady Obilí.
S Katary (pokud myslíš s těmi bílými kolečky) jsem měla kliku, koupila jsem je na Aukru fakt levně - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Čekám, až bude normální světlo venku, abych mohla nafotit ten svůj Carcassonnový zázrak  Stydlín


Jo a Pepanovi jsem napsala, tak jestli mi odepíše, hodím to sem Mrknutí
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#8
Ještě mi chybí zapínací spony a silná guma, která mi bude držet materiál pod víkem. Ty modré krabičky mám z 90-ti % plné. V září mi přijde minirozšíření 1 - 6 (Mága už mám). Ještě můžu poslat foto, jak jsou všechny krabičky otevřené. Ta gumička přes celé víko na poslední fotce je jen provisorium Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
                       
   
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#9
(23.9.2014, 13:27)ZH6 Napsal(a): Tak to je paráda! Máš to fakt moc pěkný. Ten štítek na víku tý krabice je supr. Z čeho to je?
Já přemejšlím, že si koupím ten Big box 5, protože tam je to kolo osudu (

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

) a 1. a 2. rošíření, které bych vyměnil za to staré které mám, neboť tam ještě nebyly kartičky označené... A ta Řeka co tam je to je ta samá jako v rozšíření č.6? Oni jsou dva druhy tý řeky, ne?

Díky, jsem ráda, že se líbí  :) 

Řeky jdou dvě, je to jak s tím obilím. Koupila jsem si také Big box 5, kvůli tomu kolu  ;)  To bylo moje první velké balení, pak už jsem sháněla jen rozšíření. Jo, není to zrovna levná záležitost :D 
Jinak v Big box 5 je řeka 1 a v tom rozšíření, co píšeš je řeka 2. Trochu mě štve, že lidi pak nemají ani na výběr, kvůli vydavateli této hry v ČR, a "musí" si koupit zase velké rozšíření, resp. další Big Box kvůli malým rozšířením jako je právě třeba Řeka 1 nebo Kruhy v obilí 1.

Ten "štítek" je ze zlatého plastu, cca 3 mm vysoký a podlepený oboustrankou, je to ryté, velké cca 13 x 22 cm, je to pěkně zpracované. Poptala jsem ryteckou firmu, poslala jim návrh a oni mi to tak vyryli. Super práce. Původně jsem chtěla mosaz, ale oni mi napsali, že do toho nejde rýt černě, ale jen reliéfně. Ale i tak si myslím, že tento plast vypadá jako kovová destička.

Asi to sem nepatří, ale mám podobnou destičku mám na prodej - viz foto - jen pro porovnáníl, takto mi to poslali ke schválení.

Přiložené soubory Miniatury
   
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#10
(23.9.2014, 17:02)Eldenroot Napsal(a): Já řeku 1 koupil s Carcassonne Hrad pár let nazpět za pakatel :D

Jinak ten kufr je opravdu moc pěknej, jen tam teda máš překrabičkováno... to já mám dohromady smíchané všechny kartičky krajiny, které se normálně vytahují a pokládají během hry. Zvlášť mám jen ty co jsou speciálně mimo.

K těm Katarům - gratuluji, za tu cenu to je luxus! Kdybys někde na tom ještě narazila, tak mi dej prosím vědět - sháním tunel, katary 1 a kruhy v obilí 1... jinak mám vše. Další věc - doporučuji sehnat rozšíření z Games Quartely (USA) - na ebay jsem ho pořídil asu za 300,-Kč i s poštou a je to 12 kartiček krajiny. (

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

)

Ajo, v Hradu to taky vlastně bylo.
Prý překrabičkováno :D  - když ono kdybych to smíchala vše dohromady, krom těch spešl, tak bych se v tom za chvíli ztratila. Mám ráda pořádek, teda aspoň v kartičkách  :)  
Těch 12 kartiček mám taky - jen škoda, že nejsou nijak označené a asi ani nemají žádný název (?) - na té modré krabičce mám "Games quarterly" a má to i startovní destičku. Asi je otečkuju bílou fixou, abych je poznala  :D  Objednala jsem přes boardgamegeek, je to super obchůdek a mají tam i vyhledávání "what i want", takže kliknu a vidím, jestli to, co hledám, někdo prodává, nebo ne.

Tunel jsem horko těžko sehnala cca 14 dní nazpět z Itálie (Giochinscatola.it) vč. Spielboxu, taktéž i Mor, který mám 2x (1x na prodej - mám to teď na Aukru).

Jak to vůbec hrajete? Začínáte s vícero startovními destičkami? Třeba kolo štěstí a k tomu napojené všechny startovní destičky vč. obou řek?
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)