CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Kufr na Carcassonne


téma založeno uživatelem Eldenroot - 3.3.2014, 20:10 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Eldenroot 21 endomame 5 Krispe157 1 LukyBil 1 ZH6 11 Zuzana Dolínková 21
#11
(23.9.2014, 19:13)Eldenroot Napsal(a): Hmm, za kolik ten tunel a kde přesně? ty stránky vůbec neznám a neorientuju se v tom... myslíš že by ses mohla kuknout a hodit mi zprávu? Dekuju

Už to asi nemají - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Asi jsem byla poslední, kdo to objednal, ale nic nedáš za to, když tam napíšeš  Stydlín
Myslím, že sem tam doplňují sklad, chce to hlídat, no  :P
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#12
Tak Pepa mi odepsal toto:
Zdravím, katary jsem nabízel také, ale byl Problém s autorskými právy, neni však Problém se domluvit a nějaké udělat. Rozšíření je těžko sehnatelné a hlavně velmi drahé...
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#13
(28.9.2014, 23:33)ZH6 Napsal(a): A budete se s ním někdo domlouvat? Usměvavý

Třeba sem napíše  Stydlín
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#14
(6.10.2014, 20:34)Eldenroot Napsal(a): Mám pouze Katary 2 (tzn vydání, kde chybí ty kruhové ikonky-viz obrázek-to jsou Kataři 1 - první rozšíření co vyšlo pro Carcassonne v časopise Spielbox). V dnešní době prakticky nesehnatelné za dobrou cenu, ale občas se poštěstí :) viz diskuze pár dnů nazpět :)

[Obrázek:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

]

Co je to "Half and half" rozšíření? Usměvavý Jinak přesně tyto katary mám, za cca 200 na Aukru, libovka Usměvavý
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#15
(6.10.2014, 20:38)Eldenroot Napsal(a): Half and Half - nové minirozšíření od Spielboxu :)

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Aha, díky Usměvavý Na to si políčím.

Ještě dotaz, snad nevadí, že tady - jak hrajete Carcassonne? Smícháte si základní sadu se všemi rozšířeními a hrajete? Protože si neumím dost dobře přestavit ten guláš na hracím stole (podlaze) Velký úsměv
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#16
(6.10.2014, 20:44)Eldenroot Napsal(a): A proč by vadilo? :D Vždyť to je i v návodu napsané, že se ty kartičky krajiny z rozšíření mají přidat mezi ostatní... právěže jsem nepochopil proč to krabičkuješ a třídíš, vždyť to pak nemůžeš mít zamíchané...

No...  :D Když budu chtít hrát třeba jen s jedním rozšířením nebo dvěma, kartičky pak nějak zamíchám a pak zase po hře zpátky roztřídím, a hlavně - ten přehled   :P Upřímně, hrála jsem základní sadu jen 3x, partner to nechce hrát a já to hrála paradoxně s mámou, která nesnáší deskové hry  :D Ale chytlo jí to  :) Takže myslíš vše zamíchat dohromady, jo?  :D :D :D a co pravidla, neřešíš?  :D
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#17
(6.10.2014, 20:53)Eldenroot Napsal(a): Takhle... chápu asi kam míříš - pokud nechceš s nějakým rozšířením hrát, tak já ty kartičky krajiny použiji normálně ve hře, ale neaplikuji na ně žádné pravidlo - tzn. například: Nechci hrát s rozšířením věž -> po vytáhnutí kartičky krajiny s obrázkem věže se nic neděje, prostě se položí na hrací plochu k ostatním a dělá se jakoby tam ta věž nebyla a nikdo nikam nic nestaví či tak... to stejné třeba s princeznou a drakem nebo katapultem... pokud člověk nechce zrovna hrát s daným rozšířením, tak ať jen použije kartičky krajiny - hra je potom delší a mnoheeem zajímavější ;)

Aha, tak to je dobrý tip!  ;) Díky moc. Na druhou stranu jsem si mohla koupit 3 základní sady (kvůli množství destiček) a nedávat takový kotel za rozšíření  :D
Jsou na internetu k sehnání návody ke všem rozšířením ale v češtině? Nějak jsem koukala, a nic moc teda  Šokován
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#18
(6.10.2014, 21:01)Eldenroot Napsal(a): Samozřejmě :) koukla ses zde na fóru do sekce ke stažení - návody? ;)

Kouknu, díky Usměvavý

NO a ještě jedna prekérka, co to množství počátečních kartiček, kolo osudu a řeky, to si jako všechno postavíš k sobě a pak začneš hrát, nebo si vybereš jen jednu počáteční? (Připadám si jak natvrdlá  :D )
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#19
(6.10.2014, 21:07)Eldenroot Napsal(a):
(6.10.2014, 21:05)Zuzana Dolínková Napsal(a):
(6.10.2014, 21:01)Eldenroot Napsal(a): Samozřejmě :) koukla ses zde na fóru do sekce ke stažení - návody? ;)

Kouknu, díky Usměvavý

NO a ještě jedna prekérka, co to množství počátečních kartiček, kolo osudu a řeky, to si jako všechno postavíš k sobě a pak začneš hrát, nebo si vybereš jen jednu počáteční? (Připadám si jak natvrdlá  :D )

Osobně vždy začínám pouze s kartičkou řeky (1 a 2 + pár kartiček krajiny řeky z amerického rozšíření co mám)... tím vždy začínáme. Kolo osudu nemám; tu originál startovací kartičku s tmavým rubem normálně zamíchám do kartiček s krajinou; rozšíření kde máš tu citadelu z 12 karet, a která se má stavět před začátkem hry, tak tu nepoužívám... nelíbí se mi ten jejich koncept.

PS - pro poděkování zde slouží tlačítko "LIKE" pod příspěvkem ;)

PS - vždyť píšu, že jsem natvrdlá  :D Ale takové slovíčko DĚKUJI je k nezaplacení, než nějaké LIKE Usměvavý
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět
#20
(6.10.2014, 21:21)ZH6 Napsal(a): Já většinou hraju jenom s jedním nebo s dvouma rozšířeníma ;)
Ale konverzaci bych radši přesunul do diskuze, ať se to tady nezahltí off-topicama Usměvavý)

Založila jsem zde Usměvavý

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



(snad dobře a na správném místě Usměvavý )
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)