29 Příspěvky: Poděkování obdrženo:3 MeeplePointy: 8/2014 Registrace:
Severovýchod (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(23.9.2014, 19:13)Eldenroot Napsal(a): Hmm, za kolik ten tunel a kde přesně? ty stránky vůbec neznám a neorientuju se v tom... myslíš že by ses mohla kuknout a hodit mi zprávu? Dekuju
Už to asi nemají - [Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]
Asi jsem byla poslední, kdo to objednal, ale nic nedáš za to, když tam napíšeš
Myslím, že sem tam doplňují sklad, chce to hlídat, no :P
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
29 Příspěvky: Poděkování obdrženo:3 MeeplePointy: 8/2014 Registrace:
Severovýchod (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
Tak Pepa mi odepsal toto:
Zdravím, katary jsem nabízel také, ale byl Problém s autorskými právy, neni však Problém se domluvit a nějaké udělat. Rozšíření je těžko sehnatelné a hlavně velmi drahé...
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
29 Příspěvky: Poděkování obdrženo:3 MeeplePointy: 8/2014 Registrace:
Severovýchod (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(28.9.2014, 23:33)ZH6 Napsal(a): A budete se s ním někdo domlouvat? 
Třeba sem napíše
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
29 Příspěvky: Poděkování obdrženo:3 MeeplePointy: 8/2014 Registrace:
Severovýchod (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(6.10.2014, 20:34)Eldenroot Napsal(a): Mám pouze Katary 2 (tzn vydání, kde chybí ty kruhové ikonky-viz obrázek-to jsou Kataři 1 - první rozšíření co vyšlo pro Carcassonne v časopise Spielbox). V dnešní době prakticky nesehnatelné za dobrou cenu, ale občas se poštěstí :) viz diskuze pár dnů nazpět :)
[Obrázek: [Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.] ]
Co je to "Half and half" rozšíření?  Jinak přesně tyto katary mám, za cca 200 na Aukru, libovka
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
29 Příspěvky: Poděkování obdrženo:3 MeeplePointy: 8/2014 Registrace:
Severovýchod (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(6.10.2014, 20:38)Eldenroot Napsal(a): Half and Half - nové minirozšíření od Spielboxu :)
[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]
Aha, díky  Na to si políčím.
Ještě dotaz, snad nevadí, že tady - jak hrajete Carcassonne? Smícháte si základní sadu se všemi rozšířeními a hrajete? Protože si neumím dost dobře přestavit ten guláš na hracím stole (podlaze)
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
29 Příspěvky: Poděkování obdrženo:3 MeeplePointy: 8/2014 Registrace:
Severovýchod (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(6.10.2014, 20:44)Eldenroot Napsal(a): A proč by vadilo? :D Vždyť to je i v návodu napsané, že se ty kartičky krajiny z rozšíření mají přidat mezi ostatní... právěže jsem nepochopil proč to krabičkuješ a třídíš, vždyť to pak nemůžeš mít zamíchané...
No... :D Když budu chtít hrát třeba jen s jedním rozšířením nebo dvěma, kartičky pak nějak zamíchám a pak zase po hře zpátky roztřídím, a hlavně - ten přehled :P Upřímně, hrála jsem základní sadu jen 3x, partner to nechce hrát a já to hrála paradoxně s mámou, která nesnáší deskové hry :D Ale chytlo jí to :) Takže myslíš vše zamíchat dohromady, jo? :D :D :D a co pravidla, neřešíš? :D
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
29 Příspěvky: Poděkování obdrženo:3 MeeplePointy: 8/2014 Registrace:
Severovýchod (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(6.10.2014, 20:53)Eldenroot Napsal(a): Takhle... chápu asi kam míříš - pokud nechceš s nějakým rozšířením hrát, tak já ty kartičky krajiny použiji normálně ve hře, ale neaplikuji na ně žádné pravidlo - tzn. například: Nechci hrát s rozšířením věž -> po vytáhnutí kartičky krajiny s obrázkem věže se nic neděje, prostě se položí na hrací plochu k ostatním a dělá se jakoby tam ta věž nebyla a nikdo nikam nic nestaví či tak... to stejné třeba s princeznou a drakem nebo katapultem... pokud člověk nechce zrovna hrát s daným rozšířením, tak ať jen použije kartičky krajiny - hra je potom delší a mnoheeem zajímavější ;)
Aha, tak to je dobrý tip! ;) Díky moc. Na druhou stranu jsem si mohla koupit 3 základní sady (kvůli množství destiček) a nedávat takový kotel za rozšíření :D
Jsou na internetu k sehnání návody ke všem rozšířením ale v češtině? Nějak jsem koukala, a nic moc teda
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
29 Příspěvky: Poděkování obdrženo:3 MeeplePointy: 8/2014 Registrace:
Severovýchod (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(6.10.2014, 21:01)Eldenroot Napsal(a): Samozřejmě :) koukla ses zde na fóru do sekce ke stažení - návody? ;)
Kouknu, díky
NO a ještě jedna prekérka, co to množství počátečních kartiček, kolo osudu a řeky, to si jako všechno postavíš k sobě a pak začneš hrát, nebo si vybereš jen jednu počáteční? (Připadám si jak natvrdlá :D )
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
29 Příspěvky: Poděkování obdrženo:3 MeeplePointy: 8/2014 Registrace:
Severovýchod (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
6.10.2014, 21:12
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 6.10.2014, 21:13 uživatelem Zuzana Dolínková.)
(6.10.2014, 21:07)Eldenroot Napsal(a): (6.10.2014, 21:05)Zuzana Dolínková Napsal(a): (6.10.2014, 21:01)Eldenroot Napsal(a): Samozřejmě :) koukla ses zde na fóru do sekce ke stažení - návody? ;)
Kouknu, díky 
NO a ještě jedna prekérka, co to množství počátečních kartiček, kolo osudu a řeky, to si jako všechno postavíš k sobě a pak začneš hrát, nebo si vybereš jen jednu počáteční? (Připadám si jak natvrdlá :D )
Osobně vždy začínám pouze s kartičkou řeky (1 a 2 + pár kartiček krajiny řeky z amerického rozšíření co mám)... tím vždy začínáme. Kolo osudu nemám; tu originál startovací kartičku s tmavým rubem normálně zamíchám do kartiček s krajinou; rozšíření kde máš tu citadelu z 12 karet, a která se má stavět před začátkem hry, tak tu nepoužívám... nelíbí se mi ten jejich koncept.
PS - pro poděkování zde slouží tlačítko "LIKE" pod příspěvkem ;)
PS - vždyť píšu, že jsem natvrdlá :D Ale takové slovíčko DĚKUJI je k nezaplacení, než nějaké LIKE
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
29 Příspěvky: Poděkování obdrženo:3 MeeplePointy: 8/2014 Registrace:
Severovýchod (Česká republika)
MeeplePointy (MP): 0 MP
(6.10.2014, 21:21)ZH6 Napsal(a): Já většinou hraju jenom s jedním nebo s dvouma rozšířeníma ;)
Ale konverzaci bych radši přesunul do diskuze, ať se to tady nezahltí off-topicama )
Založila jsem zde
[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]
(snad dobře a na správném místě  )
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
|