Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
7.10.2014, 0:08
(6.10.2014, 16:02)ZH6 Napsal(a): Ahoj, Jinak ten kufřík vypadá luxusně. Jinak co se týče pytlíčků - tak to se nějak poddá - já mám ty krabičky a aspoň mi to dává přehled a skladnost
Zuzana Dolínková, hrdý člen Carcassonne FORUM od 18.8.2014.
|
|
|
Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)

