20.6.2015, 17:45
Figurky od šmouly si můžete stále objednávat. Určitě alespoň do té doby dokud mu tiskárna bude fungovat :)
Zatím žádné problémy nehlásil a doufám, že ani žádné nebudou.
Na SZ ti určitě brzy odpoví :)
Zatím žádné problémy nehlásil a doufám, že ani žádné nebudou.
Na SZ ti určitě brzy odpoví :)


![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)