1.12.2014, 21:59
(30.11.2014, 14:06)šmoula Napsal(a): přidávám fotku z 3D tiskárny - kompletní sady (kromě pasáčka a vozu-který se nepovedl-moje chyba) ... modří meeply jsou originál
Ahoj, prosim myslíš ze by bylo mozne nechat mi vyrobit kompletni sadu figurek v bile barve, nechal bych si je nabsrvit na ruzovo a dal bych je pritelkyni


![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)