Parádní! Bodovací tabule se moc povedla!
Za mě palec nahoru!
Že bych si ji vyrobil?
Co takhle do prvního příspěvku napsat jak si ji vyrobit???
Pěkně prosím!
Za mě palec nahoru!
Že bych si ji vyrobil?Co takhle do prvního příspěvku napsat jak si ji vyrobit???
Pěkně prosím!
Chmura

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)