To je moc pekny!
Termin zakazky pro cca 400 lidi na foru je kdy?

Cena?
Edit: predlohu pro tisk by jsi mel?
Termin zakazky pro cca 400 lidi na foru je kdy?

Cena?
Edit: predlohu pro tisk by jsi mel?
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
To je moc pekny!
Termin zakazky pro cca 400 lidi na foru je kdy? ![]() Cena? Edit: predlohu pro tisk by jsi mel?
Stojánek není potřeba. Ohneme plech t=1. Tisk a folie sezenu. Magnetky doma. Takže to máme něco za nové figurky a hlavně 4eura za poštovné.
Ono to půjde.
17.2.2017, 8:03
Diky za nabidku. No uz mam i ruzovou barvu a stejne bych to musel resit. Takze to vezmu pravdepodobne z Nemecka plus nejake ptakoviny.
26.2.2017, 20:27
|
|
|