CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Kufr na Carcassonne


téma založeno uživatelem Eldenroot - 3.3.2014, 20:10 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Eldenroot 21 endomame 5 Krispe157 1 LukyBil 1 ZH6 11 Zuzana Dolínková 21
#11
Hmm, za kolik ten tunel a kde přesně? ty stránky vůbec neznám a neorientuju se v tom... myslíš že by ses mohla kuknout a hodit mi zprávu? Dekuju
Odpovědět
#12
Moc pěkné! Objednal jsem si Half and Half rozšíření, jsem zvědav kdy dorazí :) ještě pár minirozšíření a můj kufr bude malý :(
Odpovědět
#13
Mám pouze Katary 2 (tzn vydání, kde chybí ty kruhové ikonky-viz obrázek-to jsou Kataři 1 - první rozšíření co vyšlo pro Carcassonne v časopise Spielbox). V dnešní době prakticky nesehnatelné za dobrou cenu, ale občas se poštěstí :) viz diskuze pár dnů nazpět :)

[Obrázek: pic56574.jpg]
Odpovědět
#14
Half and Half - nové minirozšíření od Spielboxu :)

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Odpovědět
#15
A proč by vadilo? :D Vždyť to je i v návodu napsané, že se ty kartičky krajiny z rozšíření mají přidat mezi ostatní... právěže jsem nepochopil proč to krabičkuješ a třídíš, vždyť to pak nemůžeš mít zamíchané...
Odpovědět
#16
Takhle... chápu asi kam míříš - pokud nechceš s nějakým rozšířením hrát, tak já ty kartičky krajiny použiji normálně ve hře, ale neaplikuji na ně žádné pravidlo - tzn. například: Nechci hrát s rozšířením věž -> po vytáhnutí kartičky krajiny s obrázkem věže se nic neděje, prostě se položí na hrací plochu k ostatním a dělá se jakoby tam ta věž nebyla a nikdo nikam nic nestaví či tak... to stejné třeba s princeznou a drakem nebo katapultem... pokud člověk nechce zrovna hrát s daným rozšířením, tak ať jen použije kartičky krajiny - hra je potom delší a mnoheeem zajímavější ;)
Odpovědět
#17
Samozřejmě :) koukla ses zde na fóru do sekce ke stažení - návody? ;)
Odpovědět
#18
(6.10.2014, 21:05)Zuzana Dolínková Napsal(a):
(6.10.2014, 21:01)Eldenroot Napsal(a): Samozřejmě :) koukla ses zde na fóru do sekce ke stažení - návody? ;)

Kouknu, díky Usměvavý

NO a ještě jedna prekérka, co to množství počátečních kartiček, kolo osudu a řeky, to si jako všechno postavíš k sobě a pak začneš hrát, nebo si vybereš jen jednu počáteční? (Připadám si jak natvrdlá  :D )

Osobně vždy začínám pouze s kartičkou řeky (1 a 2 + pár kartiček krajiny řeky z amerického rozšíření co mám)... tím vždy začínáme. Kolo osudu nemám; tu originál startovací kartičku s tmavým rubem normálně zamíchám do kartiček s krajinou; rozšíření kde máš tu citadelu z 12 karet, a která se má stavět před začátkem hry, tak tu nepoužívám... nelíbí se mi ten jejich koncept.

PS - pro poděkování zde slouží tlačítko "LIKE" pod příspěvkem ;)
Odpovědět
#19
Bohuzel odkazy nefungují... dal jsi sdílet soubor? Pravým na něj klikni a dej share a nebo v prohlížeči to stejné a umísti zde link, který ti vyskočí :)
Odpovědět
#20
No v příspěvku kde máš odkazy z dropboxu... prostě si to špatně nasdílel, na dropboxu musíš asi jinak :)
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)