23.9.2014, 19:13
Hmm, za kolik ten tunel a kde přesně? ty stránky vůbec neznám a neorientuju se v tom... myslíš že by ses mohla kuknout a hodit mi zprávu? Dekuju
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
23.9.2014, 19:13
Hmm, za kolik ten tunel a kde přesně? ty stránky vůbec neznám a neorientuju se v tom... myslíš že by ses mohla kuknout a hodit mi zprávu? Dekuju
Moc pěkné! Objednal jsem si Half and Half rozšíření, jsem zvědav kdy dorazí :) ještě pár minirozšíření a můj kufr bude malý :(
6.10.2014, 20:34
6.10.2014, 20:38
Half and Half - nové minirozšíření od Spielboxu :)
[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]
6.10.2014, 20:44
A proč by vadilo? :D Vždyť to je i v návodu napsané, že se ty kartičky krajiny z rozšíření mají přidat mezi ostatní... právěže jsem nepochopil proč to krabičkuješ a třídíš, vždyť to pak nemůžeš mít zamíchané...
6.10.2014, 20:53
Takhle... chápu asi kam míříš - pokud nechceš s nějakým rozšířením hrát, tak já ty kartičky krajiny použiji normálně ve hře, ale neaplikuji na ně žádné pravidlo - tzn. například: Nechci hrát s rozšířením věž -> po vytáhnutí kartičky krajiny s obrázkem věže se nic neděje, prostě se položí na hrací plochu k ostatním a dělá se jakoby tam ta věž nebyla a nikdo nikam nic nestaví či tak... to stejné třeba s princeznou a drakem nebo katapultem... pokud člověk nechce zrovna hrát s daným rozšířením, tak ať jen použije kartičky krajiny - hra je potom delší a mnoheeem zajímavější ;)
6.10.2014, 21:01
Samozřejmě :) koukla ses zde na fóru do sekce ke stažení - návody? ;)
(6.10.2014, 21:05)Zuzana Dolínková Napsal(a):(6.10.2014, 21:01)Eldenroot Napsal(a): Samozřejmě :) koukla ses zde na fóru do sekce ke stažení - návody? ;) Osobně vždy začínám pouze s kartičkou řeky (1 a 2 + pár kartiček krajiny řeky z amerického rozšíření co mám)... tím vždy začínáme. Kolo osudu nemám; tu originál startovací kartičku s tmavým rubem normálně zamíchám do kartiček s krajinou; rozšíření kde máš tu citadelu z 12 karet, a která se má stavět před začátkem hry, tak tu nepoužívám... nelíbí se mi ten jejich koncept. PS - pro poděkování zde slouží tlačítko "LIKE" pod příspěvkem ;)
14.10.2014, 10:16
Bohuzel odkazy nefungují... dal jsi sdílet soubor? Pravým na něj klikni a dej share a nebo v prohlížeči to stejné a umísti zde link, který ti vyskočí :)
14.10.2014, 10:28
No v příspěvku kde máš odkazy z dropboxu... prostě si to špatně nasdílel, na dropboxu musíš asi jinak :)
|
|
|