5.2.2021, 20:38
Dinosauři jsou opravdu booom. Tomu se člověk ani nemůže bránit - to je akorát na naštvání...
A sokolník a orel je podobný jako černý drak, jen ještě o level drastičtější
viz zde:
A sokolník a orel je podobný jako černý drak, jen ještě o level drastičtější
viz zde: [Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]
