Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
25.11.2016, 12:27
Tak jsem se nechal inspirovat vším možným tady na fóru, a protože jsem nesehnal žádnou vhodnou krabici po obchodech (alespoň dle mého vkusu), započal jsem výrobu své vlastní bedny - první v životě
Jelikož nejsem truhlář opět jedu metodou pokus omyl... ale i přes značné nedokonalosti blížím se pomalými krůčky k nějakému výsledku. Divím se, že v podmínkách a s nástroji kterými tvořím jsem dosáhl i jakštakš nějaké přesnosti, takže to snad nebude až takové fiasko... Do přílohy vkládám pár fotek z výroby hrubé bedny... až dokončím detaily a zdobení, tak zase něco přihodím... ![]() ps. slibuju, že do rozdělaného rozšíření se také co nevidět pustím, ale nechtělo se mi lenošit u počítače ![]() rozměry: venkovní (š,d,v) 30x40x15 vnitřní (úložný prostor) 25x35 krabice je dosti vysoká na to, aby se tam v případě potřeby vešly kartičky ve dvou patrech (ať už pro další rozšíření, nebo jinou hru z rodiny Carcassonne)
25.11.2016, 12:47
(25.11.2016, 12:29)Eldenroot Napsal(a): To je paráda! A vleze se ti tam všechno? Já už vyměnil 3 krabice a pořád toho přibývá, za chvíli bude potřeba další... No prozatím to na chvilku stačit bude :) teď už vím jak na to, tak třeba až to začne přetékat, tak vyrobím bednu větší (mám carcassonne v2, tak toho zatím není tolik) zatím jsem nechal rozměry menší kvůli převozům skladování atd...
3.12.2016, 0:22
tak do výroby jsem zapojil i svou milovanou ženušku jako grafičku a zdobení se blíží konci
![]() výsledek k posouzení v příloze... Po víkendu se směle pouštím do výroby interiéru bedny
8.1.2017, 22:35
tak přidávám pár foteček z interieru BB (borksova bedna
) ještě to stále není hotové, ale už teď vidím, že vývoj bedny pravděpodobně nikdy neskončí...
|
|
|
Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)



![[Obrázek: brown-meeple.png]](https://www.carcassonneforum.cz//images/meeple_smilies/brown-meeple.png)
![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)
